X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

نام محصول: گلچین کتابهای ریاضی در تمام مباحث (Rockhound Mathematics)


حجم: 17 گیگابایت (4 عدد دی وی دی)


قیمت: 15 هزار تومان (با احتساب هزینه ی ارسالی پست)توضیحاتی در مورد Rockhound Mathematicsگلچین کتابهای ریاضی پروژه‌ای است به نام Rockhound Mathematics که در دو بخش ۴۳ قسمتی ارائه شده است. Rockhound Mathematics گلچینی از کتابهای ریاضی در تمام مباحث از جمله ریاضیات دانشگاهی (دیفرانسیل و انتگرال، هندسه‌ی تحلیل و جبر خطی، کار با Mathematica و سایر نرم‌افزار‌های ریاضی)، مباحث دبیرستانی (شامل تمامی کتابهای دوره‌ی دبیرستان، مباحث المپیاد ریاضی)، و... می‌باشد که هم‌اکنون در اختیار شما قرار گرفته است. این مجموعه میتواند به عنوان یک منبع برای دانشجوها (در هر مقطعی) باشد که میتوانند کتابهای زیادی در آن پیدا کنند و در اکثر مباحث ریاضیات، با سوالهای حل شده آشنا شوند. در این 4 دی وی دی، بخش اول مجموعه ی Rockhound Mathematics قرار دارد که شامل 43 قسمت میباشد. شما با خرید این مجموعه، آرشیوی از بیش از 2800 عنوان کتاب ریاضی را خواهید داشت که در زیر میتوانید لیست این کتب را دریافت کنید:


برای دریافت لیست کتاب های این مجموعه اینجا کلیک کنید.


دقت کنید که قیمت این مجموعه نسبت به تعداد کتابهایی که در اون موجوده واقعاً هیچی نیست. شما به سختی میتونید آرشیوی از کتابهای ریاضی، اون هم به این تعداد و با این قیمت در فروشگاهی پیدا کنید.


برای سفارش این مجموعه، مبلغ 15 هزار تومان را به شماره کارت

به نام امیرحسین پروردی در بانک ملی واریز نمایید و سپس با شماره

09375551763

در تماس باشید تا در سریعترین زمان ممکن مجموعه برای شما ارسال شود.


هرگونه سوال ، انتقاد یا پیشنهاد خود را با شماره 09189576979 یا ایمیلهای ahpwsog@gmail.com و amir_ahp_2009@yahoo.com در میان بگذارید.


بسته ها به صورت پشت پیشتاز ارسال میشوند و مجموعه 2 یا 3 روز پس از خرید به دست شما خواهد رسید.